Evolution Placentové ampule proti vypadávání 12 x 10 ml

Placentové ampule bez oplachování. Regulují růst vlasů a vyživují vlasovou cibulku. Jsou ideální pro namáhané, narušené vlasy a pokožku. Pomáhají proti vypadávání vlasů...
Garantovaný nákup z INhair

bezoplachové
Typ vlasů
pro všechny typy vlasů

• , zakoupeno v INhair

Zatím nevím. Mám pouze 1den.

• padání vlasů se zmírnilo o polovinu
    • lehká aplikace

• Snižuje vypadávání vlasů
    • Podporuje růst nových
    • Snadná aplikace

Objednávám pravidelně již několik let. Po séru vypadané vlasy dorůstají rychleji a kvalitnější. Další vypadávají méně. Kúru opakuji cca 1 - 2 x do roka dle potřeby. Žádné lepší sérum jsem ještě nenašla. Cenově je velmi výhodné a opravdu funguje a to nejen na mě, ale i na všech ostatních kterým jsem doporučila. Asi nebude samospásné, ale třeba pro maminky po porodu, kterým se spustil vlasopád jistě pomůže k rychlejšímu návratu do normálu.

Značka
Typ péče
bezoplachové
Typ vlasů
pro všechny typy vlasů

Placentové ampule bez oplachování.

Pomáhají proti vypadávání vlasů.  Obsahují vysoké množství placenty.

Zlepšují krevní mikrocirkulaci a regulují tukový sekret.

Účinnější při pravidelném používání.

Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.

Použití:

Aplikujte na čistou vlhkou pokožku vmasírováním. Nevyplachujte.

Léčení:

Aplikujte 3-4x týdně.

Udržování:

Aplikujte 2-3x týdně.

Obsah:  12x10ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 903 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v INhair

Zatím nevím. Mám pouze 1den.

• Maximálně tak cena
    • Neúčinný

Nevím, proč mají tyto ampulky tak dobré hodnocení, protože mě v ničem nepomohly, chápu, že každý jsme jiný a na každého zabere něco jiného, ale jedine plus v těchto ampulích vidim cenu a že jsou skleněné, ale zatím jsem se setkala jen se skleněnými ampulkami.
    Účinek žádný, nemám ani lepší vlasy, ani hladší, ani objemnější a ani nevidim, že by mi rostly nové vlásky.
    Pokud chcete ampulky na řídké vlasy, tak raději doporučuji Kerastase ampule, doporučil mi je kdysi kadeřník, jsou sice oproti těmto o hooodne dražší (to byl taky důvod, proč jsem zkusila tyto dobře hodnocené, levné ampule), ale měla jsem po K. ampulich lepší vlasy, i má tricholozka videla změnu na kameře, že mi rostou nové vlásky (upozorňuji, že to mohlo být i díky vysazení léku a nemusel na to mit vliv Kérastase, ale i tak ty vlasy po nich byly fakt lepší).
    Tento produkt bych teda nedoporučovala, ale jak jsem psala na začátku, možná je to lepší vyzkoušet, aspoň jedno plato, protože každý jsme jiný a když vám tyto zaberou, tak ušetříte dost peněz oproti Kerastase ampulkam.

• padání vlasů se zmírnilo o polovinu
    • lehká aplikace
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 903 recenzíDalší informace

• Snižuje vypadávání vlasů
    • Podporuje růst nových
    • Snadná aplikace

• , zakoupeno v INhair

• funguje to, vlasy jsou hustější
  • , zakoupeno v INhair

• Pozoruji zlepšení kvality vlasů, objevila jsem i růst nových vlásků :-)

• Vlasy jsou lesklé
  • , zakoupeno v INhair

• Kupuji již po druhé. Dobrá kúra, vlasy tolik nepadají.
  • , zakoupeno v vlasy-24.cz

• O žádné nevím
    • Používala jsem pravidelně 3x v týdnu proti padání vlasů a začaly mi vlasy po aplikaci padat 3x tolik. Běžně jsem měla po ránu vyčesaných max. do 20 vlasů a nyní 60 a víc. Hrůza. Takže už nikdy neobjednám...
  • , zakoupeno v INhair

• Zpevní vlasy a vlasy se nemastí.