Gestil Placenta ampule proti padání vlasů Anti-Loss Hair Ampoule 10 x 10 ml

ampule
Objem
10 ml

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Výhodné kvalita a cena, používám dlouhodobě, vlasy jsou pevnější, silnější. Produkty Gestil používám řadu let, jsem spokojená.
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

• Užívám ampulky na vlasy delší dobu, vlasy jsou pevnější, silnější, takřka nepadají.

Jse velmi překvapena dobrým účinkem

Typ produktu
ampule
Objem
10 ml

Regenerační vlasový kosmetický produkt proti nadměrnému padání vlasů. Příjemná lehká aplikace v ampulích.

Použití: rovnoměrně naneseme po umytí na vlasovou pokožku a jemně vmasírujeme do pokožky. Při nadměrném padání doporučujeme aplikovat minimálně 2x týdně. Přípravek se neoplachuje, zůstává na pokožce.

Jse velmi překvapena dobrým účinkem

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Dobrá kvalita i cena produktu.

• Vyhodu
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Užívám již po druhé, vrátila jsem se k výrobku, když mi opět začaly více padat vlasy....u mě způsobeno stresem. Ampule jsou velmi příjemné na vlasy i pokožku hlavy, již po 1. použití jsem cítila změnu na vlasech, byly hebké, ale nejsou přetížené. K tomu ještě přijatelná cena. Doporučuji.

• na doporučení dcery
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

• Přírodní a dobrý produkt při padání vlasů.

manželovi přestaly padat vlasy

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Je to skvělá volba výrobku, vlasy mi přestaly vypadavat po první kůře 10 aplikaci a ampulky objednávám už pravidelně je dobré to skombinovat že začátku i se šampónem proti vypadávání vlasů. Vřele všem doporučuji Dáda