Kérastase Densifique sérum Jeunesse 120 ml

Pečující sérum Densifique (Serum Jeunesse) navrací přirozenou hustotu a život vašim vlasům...
1 441 Kč

120 ml
Typ vlasů
pro všechny typy vlasů

• , zakoupeno v beautyhair.cz

• Na moje vlasy opravdu funguje.
    • Ze svého okolí vím že nefungují úplně u každého.

Používám toto sérum už od cca poloviny roku 2017 společně ještě se šaponem Kérastase Densifique Homme Bain Densité a Kérastase Densifique Fondant Densité. Zjistil jsem že musím používat všechny tři výrobky zároveň aby to přinášelo nějaký efekt.
    V mém případě to bylo tak že mi po třicítce začaly víc a víc vypadávat vlasy až jsem se dostal do bodu, kdy každé umytí vlasů pro mě znamenalo že jsem prakticky ucpal vlasama výpusť ve vaně. Tenhle stav vlasů mi hodně vadil a tak jsem zkoušel kde co až mi jedna z kadeřnic poradila ať zkusím Kérastase, že sice to nefunguje na každého, ale třeba budu patřit mezi ty štastnější kterým to může nějak pomoct.
    Začal jsem šaponem, který sice do nějaké míry cca po 3-4 měsících užívání opravdu omezil to značné vypadávání vlasů, ale zase po tom šamponu vlasy byly takové "hrubší", ne moc příjemné na dotek (jak kdyby každý vlas jste přejeli šmirgl papírem, prostě takové hrubé). Tak jsem přidal ten Fondant Densité, což to opravdu výrazně vylepšilo (prakticky po prvním mytí jsem věděl že jsou ty vlasy na dotek lepší a tím mi tenhle problém s hrubostí vlastů zmizel), nicméně po cca půl roce jsem došel k tomu že sice mi vlasy vypadávají méně (už jsem prostě neucpával vanu jediným umytím), ale pořád ještě jedno projetí rukou vlasama znamenalo že mi jich v ruce zbylo i tak pořád dost.
    No a tak jsem začal po umytí si dávat i tohle sérum. Můj dojem je že to fakt není žádnej přírodní produkt, nýbrž pořádně brutální chemie, ale co už... V mém případě po cca 4 měsících docela znatelně zastavil to brutální vypadávání vlasů. A tenhle stav platí vlastně do teď. Takže u sebe můžu říct že mi to neskutečně pomohlo.
    Jako nevýhodu musím ale zmínit to, že stejný účinek prostě není u každého (to vím od lidí kteří mají ten samý problém jako já - tedy vypadávání vlasů - nekomu to pomohlo alespoň trochu, někomu vůbec...) Taky je nepříjemné to že si musím mít vlasy dost často, protože jinak se mi vlasy dost rychle mastí - netuším jestli je to výsledek těhle přípravků, nebo za to můžou moje vlasy. Přijde mi že předtím jsem si mohl vlasy umít jednou za několik dní a hned druhý den nevypadaly jako kdybych si jen nemyl 14 dní... Ale třeba je to tím že jsem je začal více řešit - sám opravdu nevím. A v neposlední řadě mě štve že když něco z té trojice přestanu používat (dojde mi to), tak vlasy poměrně záhy začnou být mastnější/hrubší či více vypadávat. Takže musím do svých vlasů neustále dost investovat, ale i tak jsem rád že to u mě funguje.

• zdá se mně dobrý

Objem
120 ml
Typ vlasů
pro všechny typy vlasů

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 4 311 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 2 120 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v beautyhair.cz

• Na moje vlasy opravdu funguje.
    • Ze svého okolí vím že nefungují úplně u každého.

• zdá se mně dobrý

kupuji si tento výrobek proto,že mně vyhovuje

výrobek má příjemnou vůni, bohužel zda bude
    účinný, poznám až mnohem později - po delším
    užívání

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 4 311 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 2 120 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Notino

Sérum dobrý vlasy mě malinko zhoustly

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• příjemně voní
  • , zakoupeno v Cosmetix

• Splňuje očekávané vlastnosti,
  • , zakoupeno v Notino

• viditelné dobré výsledky v poměrně krátké době

výrobek nezklame, proto i vyšší cena je pochopitelná

• , zakoupeno v Notino

Zatím nemám výsledky, k objektivnímu hodnocení je nutné delší používání , ale značce Kérastase věřím ....

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

• snadná aplikace - rozprašovač