Nanogen fixační sprej 100 ml

Nanogen upevňující sprej určený k bezpečnému přichycení Nanogen vláken k vlasům. Doporučujeme fixovat ze vzdálenosti 20-30cm na závěr aplikace Nanogen vláken...
Doporučená nabídka NANOGEN.CZ

Skladem • 1 varianta120 Kč100 % • 416 recenzíDalší informace

Značka
Objem
100 ml

• , zakoupeno v NANOGEN.CZ

Fixační spray nejen stříká, ale taky bohužel, teče.
    Prášek na pokožce vydrž max 3 dny a musí se znovu dát na pokožku. Mám dojem, že se kvalita trochu zhoršila. Dříve tovydrželo až týden.

Skvělý výrobek. Kvalitní.

vlasy nabydou na objemu, používám denně

Značka
Objem
100 ml

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v NANOGEN.CZ

Fixační spray nejen stříká, ale taky bohužel, teče.

Skvělý výrobek. Kvalitní.

vlasy nabydou na objemu, používám denně

• Vejde se do kabely
  • , zakoupeno v NANOGEN.CZ

zatím zkouším krátkou dobu, jsem spokojená,
    dříve jsem používala sprej na objem, v obchodě ho postrádám

• , zakoupeno v NANOGEN.CZ

Fixační sprej je opravdu vodeodolny, splnil veškeré mě očekávání

• Opravdu funguje

Při delším nepoužívání se mně u jednoho dříve koupeného výrobku (laku) zalepilo to stříkání a nepodařilo se mně to opravit (propíchnuto, opláchnuto....a nic).

• , zakoupeno v NANOGEN.CZ

• Fixátor jsem koupila zároveň s nanogen keratinovými vlákny, a ta opravdu fungují. Mám tmavé řídké vlasy a tyto výrobky jsou přesně to, co jsem potřebovala. Vlákna zakryjí prosvítající místa, nedrolí se, jsem nadšená. Po aplikaci fixátoru můžu nanést i varové natáčky, které často používám. Bála jsem se, co udělá vlhkost z natáček, ale nanogen vlákna na vlasech drží a vypadají přirozeně.
    • Vyšší cena.

Výrobky si určitě objednám znovu i přes vyšší cenu. Za zvýšené sebevědomí to stojí.

Používám trvale